“Qida Təhlükəsizliyi Ayı” çərçivəsində təşkil olunan tədbirdə qida təhlükəsizliyi sahəsində nümunəvi fəaliyyəti ilə fərqlənən şirkətlər təltif olundu
12.07.25
Veysəloğlu Şirkətlər Qrupu tərəfindən elan olunmuş “Qida Təhlükəsizliyi Ayı” çərçivəsində həyata keçirilən silsilə tədbirlərə 10 iyul tarixində təşkil olunmuş təntənəli bağlanış ilə yekun vurulub.
Tədbirdə qida təhlükəsizliyinin gücləndirilməsi istiqamətində beynəlxalq standartları uğurla tətbiq edən tərəfdaş müəssisələrin rəhbərləri, Veysəloğlu Şirkətlər Qrupunun əməkdaşlıq etdiyi ali təhsil müəssisələrinin professor-müəllim heyəti, “Qida Təhlükəsizliyi Ayı” çərçivəsində yaxından əməkdaşlıq edilən assosiasiyaların rəhbərləri, şirkət əməkdaşları və digər qonaqlar iştirak ediblər.
Bildirilib ki, bir ay ərzində keçirilmiş genişmiqyaslı tədbirlər vasitəsilə qida təhlükəsizliyi mədəniyyətinin daha da gücləndirilməsi və bu sahədə cəmiyyətə açıq mesaj verilməsi əsas məqsəd kimi müəyyənləşdirilib.
Qida Təhlükəsizliyi Ayının yekunlarına həsr olunmuş tədbirdə yayımlanan videoçarx vasitəsilə görülən işlər ictimaiyyətə təqdim olunub. Videoçarxda həm əməkdaşların iştirakı, həm tərəfdaş şirkətlərin dəstəyi, həm də qida təhlükəsizliyinə verilən strateji önəm əksini tapıb.
Tədbirin yekununda qida təhlükəsizliyi sahəsində nümunəvi fəaliyyəti ilə fərqlənən tərəfdaş şirkətlərdən biri olan “ATS Food” MMC-nin rəhbəri Tural Hacıyev təltif olunub.

В рамках «Месяца безопасности пищевых продуктов» были награждены компании, отличившиеся образцовой деятельностью в сфере пищевой безопасности
12.07.25
Серия мероприятий, реализованных в рамках «Месяца безопасности пищевых продуктов», объявленного Группой компаний Veysəloğlu, завершилась торжественной церемонией закрытия, организованной 10 июля.
В мероприятии приняли участие руководители партнёрских предприятий, успешно внедряющих международные стандарты в области пищевой безопасности, представители профессорско-преподавательского состава высших учебных заведений, сотрудничающих с Группой компаний Veysəloğlu, руководители ассоциаций, тесно взаимодействовавших в рамках «Месяца безопасности пищевых продуктов», сотрудники компании и другие гости.
Было отмечено, что основной целью масштабных мероприятий, проведённых в течение месяца, стало дальнейшее укрепление культуры пищевой безопасности и донесение до общества открытого послания о важности данной сферы.
На мероприятии, посвящённом итогам «Месяца безопасности пищевых продуктов», общественности был представлен видеоролик о проделанной работе. В видео были отражены участие сотрудников, поддержка партнёрских компаний, а также стратегическая значимость, придаваемая вопросам пищевой безопасности.
В завершение мероприятия был награждён директор ООО «ATS Food» Турал Гаджиев как представитель одной из партнёрских компаний, отличившихся образцовой деятельностью в сфере пищевой безопасности.