“Çörəkçi ” şəhid övladları üçün təşkil olunan “yay düşərgəsinə” dəstək oldu
Ölkənin aparıcı müəssisələrindən biri olan “ATS Food” MMC Koporativ Sosial Məsuliyyət çərçivəsində təşəbbüskar addımlar atmağa davam edir. Ötən gün 30 şəhid ailələrinin övladı üçün xüsusi infotur təşkil edib.
“ATS Food" MMC-nin "Çörəkçi" istehsalat müəssisəsinə səfər edən iştirakçılar müxtəlif çörək və şirniyyatların hazırlanma prosesi ilə daha yaxından tanış olublar.
Tədbirin sonunda “ATS Food” MMC Direktoru Tural Hacıyev kiçik iştirakçıların suallarını cavablandıraraq, müəssisə adından hədiyyələr təqdim edib.
Qeyd edək ki, layihənin məqsədi qəhrəman Vətən övladlarının yadigarlarına və qazi övladlarına diqqət və qayğının artırılması, sevdikləri məhsulların hazırlanma prosesi ilə yaxından tanış etmək idi.

“Çörəkçi” оказал поддержку летнему лагерю для детей шехидов
ООО "ATS Food", одно из ведущих предприятий страны, продолжает предпринимать инициативные шаги в рамках Корпоративной Социальной Ответственности. Вчера была организована специальная инфотур для 30 детей семей шехидов.
Участники посетили производственное предприятие “Çörəkçi" ООО "ATS Food", где познакомились с процессом изготовления различных видов хлеба и кондитерских изделий.
В конце мероприятия директор ООО "ATS Food" Турал Гаджиев ответил на вопросы юных участников и вручил подарки от имени компании.
Отметим, что целью проекта было повышение внимания и заботы к детям героев родины и ветеранов, а также ознакомление их с процессом приготовления любимых продуктов.